DEKAN

Diş Hekimliği Fakültesi

Dekan

Eğitim ve öğretim hayatına 2018-2019 akademik yılında başlayan Diş Hekimliği Fakültemizi özgür ve eleştirel bir ortamda, araştırmayı, bilimsel gelişmeyi ve başarıyı destekleyen çağdaş eğitim anlayışı ile çok kısa sürede ulusal ve uluslararası alanda bilime yön veren, saygın,  lider bir fakülte konumuna taşımakta inançlı ve kararlıyız. 

Fakültemizin her biri kendi alanlarında yetkin, çağdaş bilgi ve beceri sahibi, öğrencilere bilim heyecanını aktaran, ulusal ve uluslararası platformda vizyon sahibi akademik kadrosu, nitelikli diş hekimliği öğretiminin de ana kaynağı olacaktır.

Öğrencilerimizi; farklı ve fark edilebilir becerilerle diş hekimliği mesleğine hazırlamak, sosyal farkındalıkları yüksek, çağdaş birer birey olarak yetiştirmek önceliğimizdir. 

Kalite odaklı hizmet anlayışımızla, çağdaş teknolojiyle donatılmış klinik ve laboratuvarlarımızda hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini vermeyi amaçlamaktayız.

Başarının bir ekip çalışması ve uzun bir yolculuk olduğunu biliyor, tüm akademik ve idari kadrodaki sevgili çalışma arkadaşlarıma emekleri ve destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum.

Büyük Önder Atatürk’ün manevi mirası olan “aklın ve bilimin ışığında”, birlik ve beraberlik içinde sağlam adımlarla hedeflerimize ulaşacağımıza inancım sonsuzdur.

Sevgi ve saygılarımla,

 

Prof. Dr. Elif Oktay Sepet

İstanbul Kent Üniversitesi
Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı

PAYLAŞ
KENT’TEN
HABERİNİZ OLSUN