MEZUNLAR OFİSİ

Mezunlar Ofisinin amacı; mezunlarımızla iletişimi güçlendirmek, üniversitemiz etkinlik ve organizasyon haberlerini mezunlarımıza ulaştırmak, mezunlar arasındaki dayanışmayı artırmak, mezunlarımızın desteğini alarak üniversitemizin ve öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunmasını sağlamaktır.  

Mezunlar Ofisi; İstanbul Kent Üniversitesi mezunlarımızın sosyal, kültürel ve mesleki yaşamlarına katkıda bulunmak, mezunlarımız arası dayanışma ve iletişimi sağlamak, mezunlarımızı diğer mezunlar ve mevcut öğrencilerle bir araya getiren etkinlikler düzenlemek ve böylelikle “İstanbul Kent Üniversitesi” ruhunun yaygınlaştırılmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 

Ofisimizin hedefleri; mezunlarımızın ve mezun adaylarımızın gelecek planlamalarında yardımcı olabilmek, kişisel ve kariyer gelişimlerine yönelik eğitimler düzenlemek, sektörlerdeki iş imkânlarını tanıtmak, ihtiyaç duyacakları seminerleri verebilmek,  staj ve iş olanaklarını sunabilmektir. 

Mezunlarımıza yönelik etkinliklerimiz hakkında Mezunlar Ofisi ile irtibata geçerek daha fazla bilgi alabilir, bilgilerinizi güncelleyebilir, dilek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.  

 

FAYDALI İÇERİKLER:


Özgeçmiş Hazırlama


Örnek Özgeçmiş


Mülakat Teknikleri


İş Arama Yöntemleri


 

KENT’TEN HABERİNİZ OLSUN

HATA

    BAŞARI