MÜDÜR

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Müdür

Sevgili Öğrencilerimiz,

Dünyada ve Türkiye’de sağlık hizmetleri gün geçtikçe büyümektedir. Sağlık kuruluşlarının ve verilen sağlık hizmetlerinin çeşitliliği arttıkça sağlık personeli ihtiyacı da artmaktadır. Sağlık Meslek Yüksekokulumuz sağlık hizmetlerine ve endüstrisine, ulusal ve uluslararası alanda rekabet edebilecek, mesleğinde yetkin, elde ettiği bilgileri uygulayabilen, çözüm üretebilen, gelişime açık, özgüveni yüksek, donanımlı meslek insanı yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 
Sağlık alanında, eğitim, bilim, teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Çağdaş, inovatif, kendi alanlarında uzman akademisyenlerimiz ve idari personellerimiz, modern dersliklerimiz, teknolojik alt yapılı laboratuvarlarımızla öğrenci odaklı eğitimi hedeflemekteyiz.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda bu öğretim döneminde Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Çocuk Gelişimi, Ağız ve Diş Sağlığı, Elektronörofizyoloji, Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ve Sosyal Hizmetler olmak üzere 10 programda eğitim verilmektedir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyor, hepinize başarılar diliyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Eren
Sağlık Meslek Yüksek Okulu Müdür V.

 

PAYLAŞ
KENT’TEN
HABERİNİZ OLSUN