ÖĞRENCİ KONSEYİ

İstanbul Kent Üniversitesi Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri

 

  • Başkan: Betül SADIRLI                                                           [email protected]

     

  • Genel Sekreter: Merve Miray ÖREKÇİ                                    [email protected]

     

  • Başkan Yardımcısı: Seda Muhterem KARA                            [email protected]

     

  • Sayman:

 

  • Dış İlişkiler: Nuray ÖZ                                                             [email protected]

     

  • Çalışma Grupları Sorumlusu: Seda AYKANAT                     [email protected]

     

  • Eğitim Sorumlusu:

 

 

Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcileri

 

  • İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi: Betül SADIRLI           [email protected] 

 

  • Sağlık Bilimleri Fakültesi: Seda Muhterem KARA                [email protected] 

 

  • Diş Hekimliği Fakültesi: Muhammed Enes ÖZDİL                [email protected] 

 

  • Meslek Yüksekokulu: Gözde BOZ                                         [email protected]

 

  • Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu: Saliha Akar            [email protected] 

 

Bölüm / Program Temsilcileri

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi:

 

  • İşletme: Ali POLAT                                                                   [email protected]

 

  • Halkla İlişkiler ve Reklamcılık: Melis DAYIOĞLU                   [email protected]

 

  • Psikoloji: Eylül SAKA                                                               180103022[email protected]

 

  • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi: Betül SADIRLI                  [email protected]

 

  • Sosyal Hizmet: Merve Miray ÖREKÇİ                                      [email protected]

 

  • Uluslararası Ticaret ve Lojistik: Mehtap ÇOBALAR               [email protected]

 

  • Sağlık Bilimleri Fakültesi:

 

  • Beslenme ve Diyetetik: Nuray ÖZ                                             [email protected]

 

  • Çocuk Gelişimi: Seda AYKANAT                                               [email protected]

 

 

  • Sağlık Yönetimi: Batuhan ÇAĞLİYAN                                        [email protected]

 

  • Hemşirelik: Ceyda Nur AYDIN                                                    [email protected]

 

  • Ebelik:

 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

 

  • Anestezi: Dilek GÜNEŞ                                                               [email protected]
  •  
  •                            
  • Çocuk Gelişimi: Remziye ABO                                                   [email protected]

 

  • Elektronörofizyoloji: Baver EKİNCİ                                            [email protected]

 

  • Fizyoterapi:

 

  • İlk ve Acil Yardım: Mehmet BİLGİ                                                [email protected]

 

  • İş Sağlığı ve Güvenliği: Fatih GÖKÇELİ                                      [email protected]

 

  • Sosyal Hizmetler: Serra ALTINTAŞ                                              [email protected]

 

  • Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik:

 

  • Tıbbi Görüntüleme Teknikleri: Saliha AKAR                                [email protected]

 

 

Meslek Yüksekokulu

 

  • Adalet: Gözde BOZ                                                                               [email protected]                                                                               

 

 

 

 

KENT’TEN HABERİNİZ OLSUN

HATA

    BAŞARI