Kent Üniversitesi

Araştırma Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçları / İİSBF

Tarih : 28.08.2021

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ, İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İNGİLİZCE İŞLETME BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ, İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME (TR) BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.