Sanat ve Tasarım Fakültesi

Dekan

İçinizdeki Sanatçıyı ortaya çıkartmak, geliştirmek ve  sanatta bir kariyer hayal ediyor musunuz? İstanbul Kent Üniversitesi Sanat ve Tasaarım Fakültemizde henüz bir bölümümüz olsa da; bu bölüm yaratıcılığınızı geliştirmenizde çok önemli bir role sahip olan Mutfak Sanatları ve Gastronomi bölümüdür. Bu alanda kapsamlı ve çağdaş bir yaklaşım sergileyen fakültemiz; eğitime kendini adamış öğretim kadrosu ile, yeteneklerinizi geliştirecek ve olmayı hayal ettiğiniz sanatçıyı ortaya çıkartacaktır.

 

Sanat ve Tasarım Fakültesine kayıt yaptırarak şunları deneyimleyebilirsiniz: Gastronomi bölümümüzde; yemek sanatı yaratmaya elverişli alanlar içeren mutfak disiplinlerinin içinde ustalaşmayı, çalışmanızı sergilemek için sayısız fırsatı, yurt içi ve yurtdışı çağdaş mutfak sanatçılarının deneyimlerine ulaşmayı, eleştirel düşünmeyi ve yaratıcı bir şekilde sorunları çözmeyi.

 

Eğitiminizi daha ileri götürmeyi seçmeniz durumunda, sizi lisansüstü çalışmalara hazırlayan kurslar hizmet sunacaktır. Stajlar ve işyerinde mesleki eğitimler; güçlü bir deneyim ve öğrenme fırsatıdır. Burslar, akademik yıl boyunca İstanbul Kent Üniversitesi'nde bir programa giren başarılı öğrenciler için fırsattır. Sizlerin kaliteli bir çalışma portföyü oluşturmada tutarlı bir ilerleme kaydedeceğiniz inancı taşımaktayız.

PAYLAŞ
KENT’TEN
HABERİNİZ OLSUN